Аліта: Бойовий ангел : Синопсис | Twentieth Century Fox

Епічний пригодницький фільм про надію та спроможність від кінематографістів-новаторів Джеймса Камерона («Аватар») та Роберта Родрігеса («Місто гріхів»). Аліта (Роза Салазар) прокидається, не пам’ятаючи, хто вона, у майбутньому світі, який вона не впізнає. Її забирає до себе Ідо (Крістоф Вальц), співчутливий лікар, який розуміє, що десь у цій викинутій на смітник оболонці кіборга ховаються серце й душа молодої жінки з надзвичайним минулим. Поки Аліта вчиться орієнтуватися у своєму новому житті та у зрадливих вуличках Міста Брухту, Ідо намагається відгородити дівчину від її таємничого минулого, а новий друг – вуличний хлопець Ґ’юго (Кіан Джонсон), навпаки, пропонує допомогти оживити її пам’ять. Втім, лише коли за Алітою приходять безжальні корупціонери, що керують містом, вона знаходить ключ до розгадки свого минулого: дівчина володіє унікальними бойовими навичками, заради приборкання яких можновладці не зупиняться ні перед чим.
Якщо Аліті вдасться не потрапити до їхніх пазурів, вона може зіграти ключову роль у порятунку своїх друзів, родини і того світу, який навчилася любити з дитинства.

РежисерРоберт Родрігес

СценаристДжеймс Кемерон, Лаета Калогрідіс, Роберт Родрігес, Юкіто Кісіро

ПродюсерДжеймс Кемерон, Джон Ландау, Роберт Родрігес

Акторський склад
фільму
Роза Салазар, Дженніфер Коннеллі, Ейса Гонсалес, Мішель Родрігес, Крістоф Вальц, Магершала Алі, Джекі Ерл Гейлі, Ед Скрейн, Лана Кондор, Каспер Ван Дін